Kompas kariery

Wspieramy w znalezieniu drogi, która zapewnia zawodowe spełnienie.

Osoby, które chcą awansować, zmienić pracę lub czują się wypalone zawodowo wspieramy w skutecznej zmianie zawodowej. Pomagamy odkryć własne talenty, określić predyspozycje i trafnie podjąć decyzje zawodowe.

Odkryj i uwierz w posiadany potencjał, rozwiń go i wykorzystaj, aby mieć rezultaty – takie, jakie chcesz. Nigdy nie jest za późno, aby wykorzystać wcześniejsze doświadczenia.

Dla kogo?

Wiele osób nie odczuwa satysfakcji z wykonywanej pracy, nie osiąga w niej sukcesów, doświadcza znudzenia, a nawet wypalenia zawodowego. Jeśli masz poczucie, że nie jesteś na właściwym miejscu – Kompas Kariery może pomóc ci znaleźć właściwą ścieżkę zawodową.

Czym jest Kompas Kariery / Career Direct?

Kompas Kariery jest profesjonalnym narzędziem psychometrycznym, dzięki któremu poznasz i zweryfikujesz swój profil zawodowy i łatwiej podejmiesz trafną decyzję wyboru stanowiska pracy lub zmiany zawodu.

Test bada cztery obszary, które powinny być brane pod uwagę przy decyzjach zawodowych:

Dzięki wykonaniu tego testu poznasz swój pełny potencjał osobowościowo-zawodowy. Już nie będziesz drżeć przed rozmową kwalifikacyjną, bo poznasz i ugruntujesz wiedzę o sobie. Będziesz pewny, w czym jesteś dobry i w jakiej pracy możesz wykorzystać swoje atuty, a jaka praca i dlaczego – po prostu nie jest dla ciebie.

Test wykonujesz on-line, a wyniki (24 stron raportu z Twoimi danymi) są omawiane podczas 2,5 godzinnej sesji, w której możesz uczestniczyć z bliską Ci osobą. Wyniki omawiane są przez Certyfikowanego Trenera Kompasu Kariery Małgorzatę Prawdzik
https://careerdirect.org/consultant/5906

Jak powstał Kompas Kariery?

Jeden ze współzałożycieli amerykańskiej organizacji Crown Financial Ministries, zajmującej się doradztwem finansowym, Larry Burkett, odkrył, że ludzie, którym pomagał jako doradca, często pracowali w obszarach zupełnie nie pasujących do ich zdolności i zainteresowań.
Zaczął marzyć, aby stworzyć program, którym pomoże ludziom zrozumieć ich predyspozycje zawodowe i bardziej świadomie zarządzać swoimi talentami. Tak powstał Career Direct®, po polsku Kompas Kariery Crown – test, na którym opiera się program.
Obecnie test jest dostępny w 18 językach i już ponad 200 000 osób na świecie skorzystało z tego narzędzia. W Polsce ponad 4300 osób.

Co możesz zyskać?

– wzrost pewności siebie, bo wiesz, jakie masz kompetencje
– łatwość argumentacji podczas rozmów kwalifikacyjnych, awansów – bo znasz swoje atuty
– łatwość w podejmowaniu decyzji zawodowych – bo wiesz, z czym ci nie jest po drodze
– więcej radości – bo wiesz, jakie masz możliwości
– większa pewność w planowaniu dalszego rozwoju – bo znasz swoje zainteresowania
– wyższa efektywność – bo wiedząc, czym dysponujesz, łatwiej działać

Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy i jak nasze doświadczenie i narzędzia mogą Ci pomóc.
Napisz do mnie mprawdzik@talentyrezultaty.pl lub zadzwoń +48 512 073 600